Hakkımızda

Kurumsal

Mehter, mehter takımı kurma, mehter kostüm, mehter malzeme, enstrüman, mehter konseri, halkoyunları gösterisi, halkoyunları eğitimi, halkoyunları kostümü-imalatı-satışı-kiralama, sünnet tahtı, balon, süsleme, açılış organizasyonu, düğün organizasyonu, kına organizasyonu, ilahi grubu, semazen, yeniçeri, sünnet tahtı alanlarında hizmet vermekten onur ve gurur duyuyoruz.

Referanslarımız; Konya Beyşehir Belediyesi, Adana Kozan Halk Eğitim Merkezi, Çorlu Halk Eğitim Merkezi, Bayburt Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Bakırköy İmam Hatip Lisesi, Niğde Çiftlik Anadolu Lisesi, Arnavutköy Şehit Onbaşı Ortaokulu, Esenyurt Namık Kemal İlkokulu, Gaziantep Nizip Akçakent Ortaokulu, Onlarca Anasınıfı, İlkokul, Ortaokul, Lise, Yaygın Eğitim, Belediye, Dernek vs.

43 yıllık tecrübe ile nesilden nesile aktardığımız birikimimiz ve geniş kadromuzla Türkiye’nin her yerinde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Estergon Mehter

Sizler için tecrübemizi ortaya koyup, özenle çalışarak, en özel günlerinizi, keyifli ve unutulmaz birer anıya dönüştürüyoruz.

Estergon Mehter

Çalışmalarımızdan Kareler